Ostoskori

0 tuotetta

Ota yhteyttä

Osoite

  • Osoite 1:

    Mikontie 3 , 04430 Järvenpää Finland

  • Puhelin:

    +358 9 4133 2200

  • Faksi:

    +358 9 4133 2244

  • Sähköpostiosoite:

    myynti@tele-tukku.fi


Henkilöstö

Myynti ja markkinointi - Sales and marketing

5 Nimike(ttä)

  • antennijärjestelmät ja -tarvikkeet Wisi, Johansson, Iskra, Emme Esse...
    Matti Pulkkanen 09 4133 2202 +358 40 775 7997
    matti.pulkkanen@tele-tukku.fi
  • liittimet, kaapelit, elektroniikkateollisuus Radiall, Amphenol, Tasker, Klotz, Kindermann, ProIN...
    Vesa Jokinen 09 4133 2233 0405 760 668
    vesa.jokinen@tele-tukku.fi
  • mobiiliantennit. Panorama, Iskra, Glomex, Smarteq...
    Sauli Vainio 09-4133 2205 0400 411 139
    sauli.vainio@tele-tukku.fi
  • myynti (Etelä- ja Länsi-Suomi)
    Jyrki Rautanen 0400 969 192
    jyrki.rautanen@tele-tukku.fi
  • myynti (Etelä- ja Itä-Suomi)
    Markku Laitinen 0400 649 636
    markku.laitinen@tele-tukku.fi

5 Nimike(ttä)

Hallinto - Management

2 Nimike(ttä)

  • toimitusjohtaja - MD
    Pasi Latva-Käyrä AV-pro tuotteet Aten, Clicktronic, Purelink, Kindermann... +358 9 4133 2208 +358 400 463803
    pasi@tele-tukku.fi
  • Eira Latva-Käyrä talouspäällikkö - financial manager 09-4133 2211
    eira@tele-tukku.fi

2 Nimike(ttä)


Logistiikka

2 Nimike(ttä)

  • Puhelinmyynti
    Ari Hakkarainen 09-4133 2240
    myynti@tele-tukku.fi
  • Varasto
    Kimmo Latva-Käyrä 09 - 4133 2229 0400 - 461 368
    kimmo@tele-tukku.fi

2 Nimike(ttä)


Varasto

1 Nimike(ttä)

  • Varasto
    varasto@tele-tukku.fi

1 Nimike(ttä)

Yhteystiedot

* Pakolliset kentät