Hei yritysasiakas!

Yritysasiakkaiden nettohinnat ja sopimushinnat saatavina edelleen B2B-puolella.

Piilota tämä ilmoitus
Tele-Tukun B2B-verkkokauppa - Ota yhteyttä

Ostoskori

0 tuotetta

Ota yhteyttä

Osoite

  • Osoite 1:

    Mikontie 3 , 04430 Järvenpää Finland

  • Puhelin:

    +358 9 4133 2200

  • Faksi:

    +358 9 4133 2244

  • Sähköpostiosoite:

    myynti@tele-tukku.fi


Henkilöstö

Myynti ja markkinointi - Sales and marketing

6 Nimike(ttä)

  • antennijärjestelmät ja -tarvikkeet Wisi, Johansson, Iskra, Emme Esse...
    Matti Pulkkanen +358 40 775 7997
    matti.pulkkanen@tele-tukku.fi
  • mobiiliantennit. Panorama, Iskra, Glomex, Smarteq...
    Sauli Vainio +358 400 411 139
    sauli.vainio@tele-tukku.fi
  • antennijärjestelmät ja -tarvikkeet Wisi, Johansson, Iskra, Emme Esse. AVPro-tuotteet Aten, Kindermann, Purelink, Clicktronic...
    Paul Bergman +358 40 533 7581
    paul.bergman@tele-tukku.fi
  • myynti (Etelä- ja Länsi-Suomi)
    Jyrki Rautanen lomautettu 15.7.2019 alkaen +358 400 969 192
    jyrki.rautanen@tele-tukku.fi
  • myynti (Etelä- ja Itä-Suomi)
    Markku Laitinen +358 400 649 636
    markku.laitinen@tele-tukku.fi
  • Myyntiassistentti - laskutus. Brodit, RAM...
    Kirsti Hyppönen +358 400 802 563
    kirsti.hypponen@tele-tukku.fi

6 Nimike(ttä)

Hallinto - Management

2 Nimike(ttä)

  • toimitusjohtaja - MD AV-pro tuotteet Aten, Clicktronic, Purelink, Kindermann...
    Pasi Latva-Käyrä +358 400 463 803
    pasi@tele-tukku.fi
  • Eira Latva-Käyrä talouspäällikkö - financial manager +358 40 522 6962
    eira@tele-tukku.fi

2 Nimike(ttä)


Logistiikka

1 Nimike(ttä)

  • Varasto ja myynti
    Ari Hakkarainen +358 40 159 5113
    varasto@tele-tukku.fi

1 Nimike(ttä)


Varasto

1 Nimike(ttä)

  • Varasto +358 40 520 7724
    varasto@tele-tukku.fi

1 Nimike(ttä)

Yhteystiedot

* Pakolliset kentät