Ostoskori

0 tuotetta

Lisää kuvia

Optinen lähetin 1310nm, FP 3dBm 47-1000 MHz, SC/APC

TO31310

Kuvaus

ITS Ekselans TO31310 - Optinen lähetin 1310nm FP 3dBm SC/APC

Tekniset tiedot:
RF tulo
Taajuusalue 47-1000MHz
TV tuloteho (AGC) 75-85 dBuV
Tulovaimennus 20 dBuV
F-liitin

Optinen lähtö:
Aallonpituus 1310nm
Optinen teho 3dBm
Laseri tyyppi DFB
Liitin SC/APC
Virtalähde 12Vdc

Käyttölämpötila -20 ... +55 ºC

Saatavuus:Varastossa

Toimittajan toimitusaika:1-2 viikkoa

327,00 € (alv 0%)
TAI

Lisätiedot

Nimi Optinen lähetin 1310nm, FP 3dBm 47-1000 MHz, SC/APC
Tuotenumero TO31310
Toimittajan toimitusaika 1-2 viikkoa
Tukkupakkaus 1
Yksikkö KPL
Tuotemerkki ITS